TFZVTR6.8B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR6.8B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZVTR6.8B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 500MW TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.TFZVTR6.8B.pdf2.TFZVTR6.8B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZVTR6.8B
Tau Wae TFZVTR6.8B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 500MW TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 814546 pcs Pepa Raraunga 1.TFZVTR6.8B.pdf2.TFZVTR6.8B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZVTR6.8BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 500mW Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 3.5V