TFZVTR5.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR5.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZVTR5.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.TFZVTR5.6B.pdf2.TFZVTR5.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZVTR5.6B
Tau Wae TFZVTR5.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 857843 pcs Pepa Raraunga 1.TFZVTR5.6B.pdf2.TFZVTR5.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZVTR5.6BDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 13 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 500mW Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 2.5V