TCM1A475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCM1A475M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCM1A475M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0603
Ngā Rauemi: TCM1A475M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCM1A475M8R
Tau Wae TCM1A475M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260647 pcs Pepa Raraunga TCM1A475M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa TC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1496-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) 9 Ohm Te kaha 4.7µF