TCM1A225M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCM1A225M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCM1A225M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
Ngā Rauemi: TCM1A225M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCM1A225M8R
Tau Wae TCM1A225M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 286617 pcs Pepa Raraunga TCM1A225M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa TC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1495-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) Te kaha 2.2µF