TCM1A106M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCM1A106M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCM1A106M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10V 20% 0603
Ngā Rauemi: TCM1A106M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCM1A106M8R
Tau Wae TCM1A106M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10V 20% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170514 pcs Pepa Raraunga TCM1A106M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa TC Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1679-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) 9 Ohm Te kaha 10µF