TCA1C335M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1C335M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCA1C335M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCA1C335M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCA1C335M8R
Tau Wae TCA1C335M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250439 pcs Pepa Raraunga TCA1C335M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TC Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1470-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3.3µF