TCA1C105M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1C105M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCA1C105M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCA1C105M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCA1C105M8R
Tau Wae TCA1C105M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373864 pcs Pepa Raraunga TCA1C105M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1466-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm Te kaha 1µF