TCA1C155M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1C155M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCA1C155M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCA1C155M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCA1C155M8R
Tau Wae TCA1C155M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353320 pcs Pepa Raraunga TCA1C155M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1468-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.6 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 5.6 Ohm
Te kaha 1.5µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCA1A226M8R
TCA1A226M8R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 10V 20% 1206