SML-E12UWT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-E12UWT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-E12UWT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Ngā Rauemi: SML-E12UWT86.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-E12UWT86
Tau Wae SML-E12UWT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 707200 pcs Pepa Raraunga SML-E12UWT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 624nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa SML-E12UWT86Q
SML-E12UWT86Q (Q-T)
SML-E12UWT86R
SML-E12UWT86S
SML-E12UWT86T
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Whakatauranga a Millicandela 100mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.46mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 624nm LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA