SML-E12P8WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-E12P8WT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-E12P8WT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD
Ngā Rauemi: SML-E12P8WT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-E12P8WT86
Tau Wae SML-E12P8WT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 867549 pcs Pepa Raraunga SML-E12P8WT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 560nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1585-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 6.3mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.46mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 560nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA