SML-E12DWT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-E12DWT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-E12DWT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD
Ngā Rauemi: SML-E12DWT86.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-E12DWT86
Tau Wae SML-E12DWT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 640633 pcs Pepa Raraunga SML-E12DWT86.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 606nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.9V Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa EXCELED™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 846-1161-2
SML-E12DWT86-ND
SML-E12DWT86R
SML-E12DWT86S
SML-E12DWT86T
SML-E12DWT86U
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Whakatauranga a Millicandela 200mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae White Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.46mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Orange 606nm LED Indication - Discrete 1.9V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA