SLR343WBC7T31
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SLR343WBC7T31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLR343WBC7T31
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED WHITE CLEAR T-1 T/H
Ngā Rauemi: SLR343WBC7T31.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLR343WBC7T31
Tau Wae SLR343WBC7T31 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 176456 pcs Pepa Raraunga SLR343WBC7T31.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 40°
Pūrere Pūrere Whakarato T-1 Rahi / Rahi -
Raupapa SLR-343 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 511-1638
SLR343WBC7T31XK
SLR343WBC7T31XL
SLR343WBC7T31XM
SLR343WBC7T31XN
SLR343WBC7T33XK (XK-XN)
SLR343WBC7T33XM
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 680mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.10mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 5.60mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito White LED Indication - Discrete 3.2V Radial
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard
Tae White Tau Wae Tuakiri SLR-343
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLR343ECT3F
SLR343ECT3F
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: LED BLUE-GREEN CLEAR T-1 T/H
I roto i te taonga: 64147 pcs
Tikiake: SLR343ECT3F.pdf
RFQ
SLR343WBC7T3
SLR343WBC7T3
Kaihanga: Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga: LED WHITE CLEAR 3MM ROUND T/H