SLR343EC4TT32XLXM
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLR343EC4TT32XLXM
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR T/H
Ngā Rauemi: SLR343EC4TT32XLXM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLR343EC4TT32XLXM
Tau Wae SLR343EC4TT32XLXM Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 78285 pcs Pepa Raraunga SLR343EC4TT32XLXM.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 40°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa SLR-343 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 1500mcd
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.10mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 5.60mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 3.2V Radial Tono - Whakamātau 20mA