SLR343WBD2PT31
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SLR343WBD2PT31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLR343WBD2PT31
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED WHITE CLEAR T-1 T/H
Ngā Rauemi: SLR343WBD2PT31.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLR343WBD2PT31
Tau Wae SLR343WBD2PT31 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 96824 pcs Pepa Raraunga SLR343WBD2PT31.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V Tirohia te Angle 40°
Pūrere Pūrere Whakarato T-1 Rahi / Rahi -
Raupapa SLR-343 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 511-1636
511-1636-ND
SLR343WBD2PT31XP
SLR343WBD2PT31XP (XP-XS)
SLR343WBD2PT31XQ
SLR343WBD2PT31XR
SLR343WBD2PT31XS
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 3300mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3.10mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 5.60mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito White LED Indication - Discrete 3.2V Radial
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard