SDZT15R6.8
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SDZT15R6.8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDZT15R6.8
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 100MW 6.8V 0603
Ngā Rauemi: 1.SDZT15R6.8.pdf2.SDZT15R6.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDZT15R6.8
Tau Wae SDZT15R6.8 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 100MW 6.8V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2226346 pcs Pepa Raraunga 1.SDZT15R6.8.pdf2.SDZT15R6.8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD0603 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa SDZT15R6.8TR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 100mW ±5% Surface Mount SMD0603
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V