SDZT15R5.1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SDZT15R5.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDZT15R5.1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 100MW 5.1V 0603
Ngā Rauemi: 1.SDZT15R5.1.pdf2.SDZT15R5.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDZT15R5.1
Tau Wae SDZT15R5.1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 100MW 5.1V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2310198 pcs Pepa Raraunga 1.SDZT15R5.1.pdf2.SDZT15R5.1.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD0603 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa SDZT15R5.1TR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.1V 100mW ±5% Surface Mount SMD0603
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 1.5V