SDZT15R5.6
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SDZT15R5.6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDZT15R5.6
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 100MW 5.6V 0603
Ngā Rauemi: 1.SDZT15R5.6.pdf2.SDZT15R5.6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDZT15R5.6
Tau Wae SDZT15R5.6 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 100MW 5.6V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1501070 pcs Pepa Raraunga 1.SDZT15R5.6.pdf2.SDZT15R5.6.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD0603 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa SDZT15R5.6DKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount