RSR020P05FRATL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSR020P05FRATL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSR020P05FRATL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3
Ngā Rauemi: 1.RSR020P05FRATL.pdf2.RSR020P05FRATL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSR020P05FRATL
Tau Wae RSR020P05FRATL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211321 pcs Pepa Raraunga 1.RSR020P05FRATL.pdf2.RSR020P05FRATL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-96 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.5nC @ 4.5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 45V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 45V 2A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount TSMT3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)