RSR010N10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSR010N10TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSR010N10TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 1.0A TSMT3
Ngā Rauemi: RSR010N10TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSR010N10TL
Tau Wae RSR010N10TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 1.0A TSMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222000 pcs Pepa Raraunga RSR010N10TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 1A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-96 Ētahi Ingoa RSR010N10TLCT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.5nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 1A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount TSMT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSR025N03TL
RSR025N03TL
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3
I roto i te taonga: 259614 pcs
Tikiake: RSR025N03TL.pdf
RFQ
RSRK 30-838/10M
RSRK 30-838/10M
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: CORD 3POS PLUG-SCKT 10M 16AWG
I roto i te taonga: 1871 pcs
Tikiake: RSRK 30-838/10M.pdf
RFQ
RSR020P05TL
RSR020P05TL
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3
Tikiake:
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: CORD 3POS PLUG-SCKT 3M 16AWG
Tikiake: RSRK 30-838/3M.pdf
RSR020P03TL
RSR020P03TL
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 30V 2A TSMT3
Tikiake: RSR020P03TL.pdf
Whakaahuatanga: CORD 3POS PLUG-SCKT 15M 16AWG