RSR020N06TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSR020N06TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSR020N06TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 2A TSMT3
Ngā Rauemi: RSR020N06TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSR020N06TL
Tau Wae RSR020N06TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 2A TSMT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290353 pcs Pepa Raraunga RSR020N06TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-96 Ētahi Ingoa RSR020N06MGTL
RSR020N06TL-ND
RSR020N06TLTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 180pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.9nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 2A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount TSMT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSRK 30-838/10M
RSRK 30-838/10M
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: CORD 3POS PLUG-SCKT 10M 16AWG