RQ6P015SPTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6P015SPTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ6P015SPTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 1.5A TSMT
Ngā Rauemi: 1.RQ6P015SPTR.pdf2.RQ6P015SPTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ6P015SPTR
Tau Wae RQ6P015SPTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 1.5A TSMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215707 pcs Pepa Raraunga 1.RQ6P015SPTR.pdf2.RQ6P015SPTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 470 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 600mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Ētahi Ingoa RQ6P015SPTRTR
RQ6P015SPTRTR-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 322nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 1.5A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)