RQ6E045BNTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6E045BNTCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ6E045BNTCR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT
Ngā Rauemi: 1.RQ6E045BNTCR.pdf2.RQ6E045BNTCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ6E045BNTCR
Tau Wae RQ6E045BNTCR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473179 pcs Pepa Raraunga 1.RQ6E045BNTCR.pdf2.RQ6E045BNTCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 4.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Ētahi Ingoa RQ6E045BNTCRTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 330pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 8.4nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 4.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.5A (Ta)