RQ6C065BCTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6C065BCTCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RQ6C065BCTCR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua PCH -20V -6.5A MIDDLE POWER MOSF
Ngā Rauemi: 1.RQ6C065BCTCR.pdf2.RQ6C065BCTCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RQ6C065BCTCR
Tau Wae RQ6C065BCTCR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 200382 pcs Pepa Raraunga 1.RQ6C065BCTCR.pdf2.RQ6C065BCTCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 1mA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 6.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-95-6 Ētahi Ingoa RQ6C065BCTCRDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1520pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 4.5V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 6.5A (Tc) 1.25W (Tc) Surface Mount TSMT6 (SC-95) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6.5A (Tc)