RB160MM-60TR
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
RB160MM-60TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB160MM-60TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Ngā Rauemi: RB160MM-60TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB160MM-60TR
Tau Wae RB160MM-60TR Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1134954 pcs Pepa Raraunga RB160MM-60TR.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1A
Tuhinga o mua - Breakdown PMDU Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari SOD-123F
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RB160MM-60TR
Whakaahua nui Diode Schottky 60V 1A Surface Mount PMDU Te Whirihoranga Diode 50µA @ 60V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 550mV @ 1A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)