RB160VAM-60TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160VAM-60TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB160VAM-60TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.RB160VAM-60TR.pdf2.RB160VAM-60TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB160VAM-60TR
Tau Wae RB160VAM-60TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 500345 pcs Pepa Raraunga 1.RB160VAM-60TR.pdf2.RB160VAM-60TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 670mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa RB160VAM-60CT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 60V 1A Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 40µA @ 60V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -