RB160MM-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160MM-40TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB160MM-40TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Ngā Rauemi: 1.RB160MM-40TR.pdf2.RB160MM-40TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB160MM-40TR
Tau Wae RB160MM-40TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 613406 pcs Pepa Raraunga 1.RB160MM-40TR.pdf2.RB160MM-40TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 510mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -