RB160M-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160M-40TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB160M-40TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Ngā Rauemi: RB160M-40TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB160M-40TR
Tau Wae RB160M-40TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 579876 pcs Pepa Raraunga RB160M-40TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 510mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa RB160M40TR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDU
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A