RB095T-90
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB095T-90 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB095T-90
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220FN
Ngā Rauemi: RB095T-90.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB095T-90
Tau Wae RB095T-90 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220FN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106893 pcs Pepa Raraunga RB095T-90.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 90V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FN Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa RB095T90
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 3A Through Hole TO-220-3 Full Pack I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 90V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 3A