RB095T-60
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB095T-60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB095T-60
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FN
Ngā Rauemi: RB095T-60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB095T-60
Tau Wae RB095T-60 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90074 pcs Pepa Raraunga RB095T-60.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FN Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa RB095T60
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 3A Through Hole TO-220-3 Full Pack I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 60V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 3A