RB095BM-60TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB095BM-60TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB095BM-60TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO252
Ngā Rauemi: 1.RB095BM-60TL.pdf2.RB095BM-60TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB095BM-60TL
Tau Wae RB095BM-60TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93627 pcs Pepa Raraunga 1.RB095BM-60TL.pdf2.RB095BM-60TL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RB095BM-60TLTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 3A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 60V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 3A