R8005ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R8005ANX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R8005ANX
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 5A TO220
Ngā Rauemi: R8005ANX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R8005ANX
Tau Wae R8005ANX Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72307 pcs Pepa Raraunga R8005ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.08 Ohm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa R8005ANXCT
R8005ANXCT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 485pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 5A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FM
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R8008ANX
R8008ANX
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 8A TO-220FM
I roto i te taonga: 40505 pcs
Tikiake: R8008ANX.pdf
RFQ
IXTL2N450
IXTL2N450
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 4500V 2A I5PAK