R80080006
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R80080006
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua BRUSHLESS MOTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R80080006
Tau Wae R80080006 Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Momo -
Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) - Torque - Max Momentary (i-i / mNm) -
Kāhua Whakamutunga - Rahi / Rahi -
Raupapa - RPM -
Mana - Ka tohua - Tae Mahi -
Te Whakaritea o te Mokowai Horo - Momo Momo -
Te roa - Tae me te Whakanui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga -
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga Taipitopito
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMD5AZG1T
MSMD5AZG1T
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 3000 RPM 100, 200VAC
I roto i te taonga: 170 pcs
Tikiake: MSMD5AZG1T.pdf
RFQ
R80080009
R80080009
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: BRUSHLESS MOTOR
I roto i te taonga: 4953 pcs
Tikiake:
RFQ
R80M
R80M
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: R80M, ROPE ONLY 80M
I roto i te taonga: 756 pcs
Tikiake:
R8002ANX
R8002ANX
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 2A TO-220FM