R80080009
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R80080009
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua BRUSHLESS MOTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R80080009
Tau Wae R80080009 Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 4953 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Momo -
Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) - Torque - Max Momentary (i-i / mNm) -
Kāhua Whakamutunga - Rahi / Rahi -
Raupapa - RPM -
Mana - Ka tohua - Tae Mahi -
Te Whakaritea o te Mokowai Horo - Momo Momo -
Te roa - Tae me te Whakanui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga -
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga Taipitopito
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R80080006
R80080006
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: BRUSHLESS MOTOR
I roto i te taonga: 4620 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Crouzet
I roto i te taonga: 4833 pcs
Tikiake:
RFQ
MSMD042P1C
MSMD042P1C
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Tikiake: MSMD042P1C.pdf
R8005ANX
R8005ANX
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 5A TO220
Tikiake: R8005ANX.pdf
R88M-WP10030S-B
R88M-WP10030S-B
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake: R88M-WP10030S-B.pdf
R80M
R80M
Whakaahuatanga: R80M, ROPE ONLY 80M
I roto i te taonga: 756 pcs
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 8A TO-220FM
Tikiake: R8008ANX.pdf
Whakaahuatanga: US SHAFT - MOTOR 898300 - 12V 36
I roto i te taonga: 223 pcs
Kaihanga: Seeed
Whakaahuatanga: GEARMOTOR 201 RPM 24VDC
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 10A TO220
M81X25GD4Y
M81X25GD4Y
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
I roto i te taonga: 792 pcs
Tikiake: M81X25GD4Y.pdf
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 2A TO-220FM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel