R6004CNDTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6004CNDTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6004CNDTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 4A CPT
Ngā Rauemi: R6004CNDTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6004CNDTL
Tau Wae R6004CNDTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 4A CPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92860 pcs Pepa Raraunga R6004CNDTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±25V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato CPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.8 Ohm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa R6004CNDTLDKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 4A (Ta) 40W (Tc) Surface Mount CPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)