R60030-2PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R60030-2PR
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: R60030-2PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R60030-2PR
Tau Wae R60030-2PR Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4964 pcs Pepa Raraunga R60030-2PR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa R600 Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Chassis Mount
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.81" Dia x 5" L (20.6mm x 127mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 30A