R6004KNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6004KNX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R6004KNX
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 4A TO220FM
Ngā Rauemi: R6004KNX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R6004KNX
Tau Wae R6004KNX Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 4A TO220FM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74414 pcs Pepa Raraunga R6004KNX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 980 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10.2nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga Schottky Diode (Isolated)
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 4A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FM I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)