PDZVTR8.2A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR8.2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR8.2A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE WITH SMALL POWER MOL
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR8.2A.pdf2.PDZVTR8.2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR8.2A
Tau Wae PDZVTR8.2A Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 641881 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR8.2A.pdf2.PDZVTR8.2A.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui ±6.1%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR8.2ATR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 4 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 1W ±6.1% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 5V