PDZVTR5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR5.1B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR5.1B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR5.1B.pdf2.PDZVTR5.1B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR5.1B
Tau Wae PDZVTR5.1B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 667314 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR5.1B.pdf2.PDZVTR5.1B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Te manawanui ±5.88%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR5.1BTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.1V 1W ±5.88% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 1V