PDZVTR6.2A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR6.2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZVTR6.2A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE WITH SMALL POWER MOL
Ngā Rauemi: 1.PDZVTR6.2A.pdf2.PDZVTR6.2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZVTR6.2A
Tau Wae PDZVTR6.2A Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 646999 pcs Pepa Raraunga 1.PDZVTR6.2A.pdf2.PDZVTR6.2A.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Te manawanui ±6.45%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDTM Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-128 Ētahi Ingoa PDZVTR6.2ATR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 6 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 1W ±6.45% Surface Mount PMDTM I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 3V