MCR01MZPJ621
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ621 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR01MZPJ621
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 620 OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: MCR01MZPJ621.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR01MZPJ621
Tau Wae MCR01MZPJ621 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 620 OHM 5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga MCR01MZPJ621.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 620 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM620JTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 620 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film