MCR01MZPJ5R1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ5R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR01MZPJ5R1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.1 OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: MCR01MZPJ5R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR01MZPJ5R1
Tau Wae MCR01MZPJ5R1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 5.1 OHM 5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5810 pcs Pepa Raraunga MCR01MZPJ5R1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -250/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 5.1 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM5.1JDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.1 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film