MCR01MZPJ5R6
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ5R6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR01MZPJ5R6
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.6 OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: MCR01MZPJ5R6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR01MZPJ5R6
Tau Wae MCR01MZPJ5R6 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 5.6 OHM 5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5377 pcs Pepa Raraunga MCR01MZPJ5R6.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -250/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 5.6 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM5.6JTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film