ICP-N50T104
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ICP-N50T104 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICP-N50T104
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 2A 50VAC/VDC RAD
Ngā Rauemi: ICP-N50T104.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICP-N50T104
Tau Wae ICP-N50T104 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 2A 50VAC/VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4672 pcs Pepa Raraunga ICP-N50T104.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 50V
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.157" W x 0.250" H (5.00mm x 4.00mm x 6.35mm) Raupapa ICP-N
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa ICP-N50T104CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.035 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae -