ICP-S1.8TN
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ICP-S1.8TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICP-S1.8TN
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.8A 50VAC/VDC 2SMD
Ngā Rauemi: ICP-S1.8TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICP-S1.8TN
Tau Wae ICP-S1.8TN Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.8A 50VAC/VDC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3973 pcs Pepa Raraunga ICP-S1.8TN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 50V
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.098" W x 0.079" H (3.00mm x 2.50mm x 2.00mm) Raupapa ICP-S
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa ICP-S1.8TNCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.032 Ohms
Whakatauranga onamata 1.8A Tae -