ICP-N25T104
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ICP-N25T104 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICP-N25T104
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1A 50VAC/VDC RAD
Ngā Rauemi: ICP-N25T104.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICP-N25T104
Tau Wae ICP-N25T104 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1A 50VAC/VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5227 pcs Pepa Raraunga ICP-N25T104.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 50V
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.157" W x 0.250" H (5.00mm x 4.00mm x 6.35mm) Raupapa ICP-N
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Box Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.07 Ohms Whakatauranga onamata 1A