BR25H080FVM-2CTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H080FVM-2CTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR25H080FVM-2CTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.BR25H080FVM-2CTR.pdf2.BR25H080FVM-2CTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR25H080FVM-2CTR
Tau Wae BR25H080FVM-2CTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193362 pcs Pepa Raraunga 1.BR25H080FVM-2CTR.pdf2.BR25H080FVM-2CTR.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 4ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Kb (1K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP Whero Whero 10MHz