BR25H080FJ-2CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H080FJ-2CE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR25H080FJ-2CE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOPJ
Ngā Rauemi: 1.BR25H080FJ-2CE2.pdf2.BR25H080FJ-2CE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR25H080FJ-2CE2
Tau Wae BR25H080FJ-2CE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOPJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186746 pcs Pepa Raraunga 1.BR25H080FJ-2CE2.pdf2.BR25H080FJ-2CE2.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 4ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-J
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa BR25H080FJ-2CE2TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 8Kb (1K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-SOP-J
Whero Whero 10MHz