BR25H080F-WCE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H080F-WCE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR25H080F-WCE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOP
Ngā Rauemi: BR25H080F-WCE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR25H080F-WCE2
Tau Wae BR25H080F-WCE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72509 pcs Pepa Raraunga BR25H080F-WCE2.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa BR25H080FWCE2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 8Kb (1K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 5MHz 8-SOP Whero Whero 5MHz