BP5726-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5726-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5726-15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W
Ngā Rauemi: BP5726-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5726-15
Tau Wae BP5726-15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga BP5726-15.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 276 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 0.89" L x 0.31" W x 1.07" H (22.6mm x 7.8mm x 27.1mm)
Raupapa - Mana (Watts) 12W
Paa / Case 7-SIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa BP572615
Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture 80mV Raina Raina 30mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 800mA 85 ~ 276 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5729
BP5729
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 2A 24W