BP5722A12
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5722A12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5722A12
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 1A 12W
Ngā Rauemi: BP5722A12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5722A12
Tau Wae BP5722A12 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 1A 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5627 pcs Pepa Raraunga BP5722A12.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 154 ~ 286 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.28" L x 0.37" W x 0.85" H (32.5mm x 9.5mm x 21.5mm)
Raupapa - Mana (Watts) 12W
Paa / Case 11-SIP Module, 7 Leads Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture 30mV
Raina Raina 8mV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1A 154 ~ 286 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1A